İptal & Değişim

İptal ve Değişim Şartları Nelerdir?

- Sipariş teslim edildikten sonraki 7 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.

- İade işleminiz için Müşteri Panelinizden işlem başlatabilir ya da 0850 888 3254 nolu müşteri hizmetleri Whatsapp hattımıza ürünü iade etme sebebi belirterek yazabilirsiniz.

- İadesini yapmak istediğiniz ürünü/ürünleri faturası ve orijinal kutusu ile beraber anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile bizlere gönderebilirsiniz.

- İade edilecek ürünün kullanılmamış, yıpranmamış ve kirlenmemiş olması gerekir.

- İade edilecek ürün, faturası ve orijinal kutusu ile beraber firmamıza ulaştırılmalıdır. FATURASIZ ve orijinal kutusuz ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmemektedir.

-  Ürün ya da ürünlerin etiketleri kesinlikle ürün üzerinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır.

Ürün İadesi Yaptığımda Ödediğim Tutar Bana Nasıl İade Edilecek?

- Ürün iadesi yaptığınız zaman, Ürün İncelemeden kabul onayı aldıktan sonra, ödeme şeklinize sadık kalınarak paranız iade yapılmaktadır.

- Ödemenizi kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz, taksitli işlemleriniz taksitli olarak, tek çekim işlemleriniz tek çekim olarak 14 iş günü içerisinde kartınıza iade edilir.

- Ödemenizi banka kartı ile gerçekleştirdiyseniz, tek çekim olan işleminiz banka hesabınıza 14 iş günü içerisinde iade edilir.

- Ödemenizi sanal kart ile gerçekleştirdiyseniz, tek çekim işleminiz kartınıza 14 iş günü içerisinde iade edilir.

- Kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yaptıysanız tarafımıza ileteceğiniz IBAN numarasına 14 iş günü içerisinde iade edilir. (Kutu İçerisine Ad, Soyad ve IBAN bilgisi belirtilmelidir.)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR